» Poradna » Notebooky

Nevím jak to mam stáhnout... :(

Prosím o pomoc .... koupila jsem si na e-shopu plaaay.com hru The Sims 4.Oni mě poslali kod ...a já nevím kde ten kod mam zadat aby jsem si to mohla stahnout..

Odpovědi na otázku

Pravděpodobně něco jako steam či origin... u kodu by mělo byt napsane, do jake služby patří nebo na webu s hrou, skrze co je distribuovaná.

Tak v té krabičce to bude určitě napsaný.. každopádně Sims patří zlu jménem EA a ti mají svůj Origin - tzn. jít na www.origin.com a stáhnout Origin, tam je pak možnost (někde v horním menu) zadat kód...

To s tou krabičkou je moje raní haluz, ale zbytek samozřejmě platí :)