» Poradna » Web a internet

Nevím jak odstranit AdBlock

Dobrý den, chci si vypnout AdBlock, ale nemohu ho nikde najít. Zkoušela jsem se dívat na různé stránky. Všude píší, že se vypíná přes nástroje - rozšíření, ale když jsem se tam dostala, AdBlock nebyl v nabídce. Blokuje mi stránky se seriály a filmy, ale nic jiného. Nevíte někdo, prosím, co s tím?

Odpovědi na otázku

Některé prohlížeče ho mají vestavěný.A krom toho, těchto rozšíření existuje více a mohou se jmenovat jinak.

Co máš za prohlížeč? v chrome stačí kliknout pravým tlačítkem myši na adblock (v pravo nahoře) a odstranit z chromu...

To teda nejde. Adblock mám taky odinstalovaný z chromu a furt se mi zobrazuje,že ho mám. A samozřejmě vím jak se odstraňuje z chromu. I nadále se mi zobrazuje hláška ... Použití Adblocku je zakázáno!Video bude zpřístupněno po vypnutíAdblocku a obnovení stránky.po kliknutí na moore tools- extensions -jsem deaktivovala adblock a poté i odstranila z chromu-vymazala mezipaměť -restartovala PC A furt se mi tam ta hláška zobrazuje a nejde pustit žádné video!

Reklamy muze blokovat antivirus, DNS a jine. Jaka stranka treba nejde otevrit a co pise? Skuste jestli tohle ukaze nejake filtre: https://browserleaks.com/proxyPriklad: https://i.postimg.cc/dqBhZmmY/capture-04142019...

Např. bombuj nebo topserialy. Pisou ze si mam prave vypnout adblock a aktualizovat stranku.

Skuste portable verzii, jestli to nepujde, chyba bude nekde v systemu, jestli ano, tak bude v nainstalovanem prohlizeci. https://portableapps.com/apps/internet/google_chro...

Jeste lepe, doporucuju na takoveto stranky vubec nechodit.

Jak jste to nakonec vyřešila?

Bylo to v nastavení antiviru. Děkuji za pomoc :).

google chrome který používám právě již delší dobu a tento problém se u mě nikdy nevyskytl do doby než jsem začala používat antivirus Kaspersky nemůže mít antivirus nějaké vlastní nastavení adblocku ?

Ne, Kaspersky antivirus nemá vlastní nastavení adblocku. K ničemu ho totiž nepotřebuje, může ty stránky, které se mu z nějakého důvodu nelíbí, zablokovat sám. Přestaň hledat neexistující adblock, hledej v nastavení antiviru.

Nemohu nikde najít ADBLOCK abych mohla povolit reklamy.Nespouští se mi HRY.CZDěkuji Hanka

Polud to nedělá MS Essential či Defender, jsou další možnosti (vč. odinstalace "Blocku" ....https://mujsoubor.cz/poradna/internet-a-site/5... , nejlépe je využít stránku, která nabízí vypnutí blokátoru; některé nainstalované soubory po aktualizaci totiž obsahují "popupy" působící selektivně jako blokátor.

Podle ikony používáš Google chrome, už ti tady radili, jak v něm adblock vypnout a úplně odstranit. Tak co ještě potřebuješ,, aby ti to někdo došel domů zmáčknout? Mimoto jsi si ten block musela nejdřív zaktivovat jako rozšíření, zajímavé, žes tohle zvládla a opačně se musíš vyptávat.

AdBI0ck či uBI0ck má obvykle nějakou ikonu v liště browseru, přes kterou jde taky na daném webu vypnout.

přidávám obrázek - v liště browseru je ikona (zde Chrome a uBI0ck), na kterou stačí kliknout, a klepnout na modré tlačítko:https://lh3.googleusercontent.com/XqVDzjZ94YapMJozbZELwq7YX... pak se blokování pro daný web deaktivuje.PS: na Vivaldi i Firefoxu je to prakticky stejné

připojuji se k dotazu na AdBlick

Dekujeme za informaci...

Já se také připojuji k Hance a Jiřince Slukové.Nemůžu se dívat na seriály, jako třeba Velkolepé století.Andrejko, Tu píšeš, že už jsi to opravila.Prosím Tě, napiš nám jak to máme také opravit.Děkuji.

Je to spam, jen si dělají z lidí blázny.

Prosim o odblokovaní AdBlock.Děkuji

Hezký večer taky nevím kde Adblock najít.

jak odstranit adblock

Nevím jak vypnout ADBlock.

Andreo, já jsem na tom úplně stejně. Vůbec nevím jak to mám odstranit. Už je to nějakou dobu. Tak mi napiš. Jak se to vypíná.

Andreo, potřebuju vypnout Ad Block. Ale vůbec nevím jak. Už je to nějakou dobu. Tak mi napiš jak se to vypíná. Děkuji.

Nemusi to byt original AdBlock.Ked web deteguje nejaku formu blokovania, tak jednoducho vypise ze je zapnuty AdBlock.Dostupnych ich je niekolko druhov.Problem je ze svojho casu google do chrome zabudoval vlastny AdBlocker aby akoze bojoval proti nevhodnej reklame, ale vsetci vieme ze len chce upevnit svoju dominaciu na trhu a donutit ludi aby nepouzivali blkovace reklam, ktore blokuju aj reklamy googlu.Ak v rozsireni nemate nainstalovany ziadny blokator, tak by mal pomoct tento navod.Vedla adresy klik na kladku, alebo i podla typu protokolu na stranke, pri polozke nastavenie webu klik na ozubene koliesko.Nasledne sa otvori nastavenie pre konkretnu stranku.Vzdy treba v hornom riadku skontrolovat, ci sedi nazov stranky pre ktoru idete aplikovat nastavenie. Pri polozkach Reklama a Vyskakovacie okna zmenit na povolit.Dost casto sa stava ze to blokuje aj antivir. Niektore pokrocilejsie antiviraky aj pri odinstalovani rozsirenia z prehladaca aby zabezpecili bezpecnost uzivatela vyuzivaju cloud scan. V tomto pripade je lepsie nainstalovat rozsirenie a vytvorit vynimku.Spravidla to ide jednoducho kliknutim na ikonku antiviru na pozadovanej strankea vybratim moznosti - neblokovat, povolit, alebo vynimka na tejto stranke.To uz naozaj zalezi od antiviru.

ostranit ADblock

žádám o zrušení AD Blok

Dobrý den, potřebuji vypnout AdBlok....děkuji za radu

Nainstalujte jiný prohlížeč, Adblock máte pravděpodobně zapnutý pouze na daném prohlížeči

prosim odstranit total adblock d.