» Poradna » Mobily

Nevím heslo, potřebuji to obejít.

Zdravím, dal sem si telefon do hard resetu (Oukitel k6000pro) po dokončení hard resetu to po mě chce ten starý google účet od kterého už nevím přihlaš. údaje. Potřebuji to nějak obejít či nějak přeskočit nebo nevím, jestli nový android nebo co, děkuji za všechny rady sem už bezradný. Díky moc, Jan

Odpovědi na otázku

Vrať ho Policii ČR oni ho pak stejně časem zablokují.

... tak nevíte heslo nebo přihlašovací údaje ke google účtu???

Nevím přihlašovací údaje k starému google účtu

... tomu nerozumím, jak si můžete přihlásit telefon ke google účtu a pak na něj zapomenout??? To jako nevyužíváte email - no ale budiž, jsou zde i jiné služby na email. Ale co jako synchronizace aspoň kontaktů - to abych o ně nepřišel. Nezlobte se na mě, ale osobně tomu nerozumím - jak zde je již uvedeno, buď si na přihlašovací údaje vzpomenout - a pak lze heslo resetovat, nebo a to se na mě nezlobte - vrátit MT majiteli nebo odevzdat na PČR. Přece nejsem natolik hloupý, abych se někde registroval a pak na to zapomněl.

a kolik jako těch účtů proboha máš?

Vzpomenout si, pokud je to tvuj tel. Pokud ne, zeptat se cloveka komu patřil. Ja jako obyc clovek nekdy nepochopim jednu vec, kdyz zadavam heslo v teto dobe, tak si to ksakru pamatují a navíc posichruju nejakou otazkou. Kdo si to bere jako laxni věc, myslím hesla, si nezaslouzi pouzivat taketo zarizeni. Tot ma odpoved. Me se to nikdy nestalo, a v okoli jako IT posilam taketo lidi do haje s tim, ze hesla jsou od toho, aby se pamatovaly, ze je to zabezpeceni, a pokud nejsou schopni a ochotni to prijmout tak maji smulu a at si zaplati servis, ze ja to obnovocat nebudu, ikdyz to umim.Promin, nic jineho se na to rict neda

Prosím , porad mi díky.

No neni to samsung, sony ci jine, kde se sw typu emma odin atd, kde muzes nabootovat do recovery a flashnout novou rom bez hesla. Ten tvuj nevim alternativni sw, vice na xda developers. Ale musis mit zkusenosti. Neni to jen pripojit tel, spustit sw a klik na flash. Musis vědět kde do jake casti pameti co nahrat konkretni cast a tak. Ja poradim a z tel se stane cihla. Brick se stane kdyz nevis co delas. Navic na androidu kdyz zadas spatne odemykani, je to podmineno jinym bezpecnostnim zpusobem. Tj neznas gesto odemceni musis odemykat pres google, podle me to neni tvuj tel. Pokud by byl vis jak to odemknout a navic google veci vis. Jen lajdak to ignoruje a to byva trest.

Přesně tak. Dokud bylo hesel poměrně málo, měl jsem je všechny se stejným základem a kolem něj něco jednoduše rozdílného. Ale postupně hesel přibývalo a přibývalo, tak jsem přešel na KeePass (ale podobných programů je víc), stačí si pamatovat jedno heslo a do všeho mít naprosto nezapamatovatelné a hrubou silou těžko odhalitelné heslo. 23 hesel uložených...to už si nejde zapamatovat ani tím prastarým, původním způsobem

Nic proti, ale hard reset + nevím heslo? Podle mě jsi ho našel, odnes ho na policii a nech to být. Pokud opravdu jen neznáš heslo, je mi tě líto.

Jo, asi tak. Tuhle moderní věc, jako je Google účet zatím nepoužívám (jen a pouze mail), ale nevěřím, že hard reset telefonu člověka přesměruje na nějaký starý google účet...

Hard reset googlevnepotrebuje. Ale potrebujes udaje abys hard reset udelal standardni cestou. Jsouvi nedtandardni cesty kdy udaje nepotrebujes.

Ale tazatel jasně píše, že google údaje to po něm chce PO hard resetu, ne před ním.

Omlouvám se za zbytečnej post heslo sem našel doma napsaný na papírku. JInak všem děkuji za ochotu, mějte se.

Už jen kvůli vám jsem rád, že se to podařilo, ale nedá mi to, vy máte heslo od Gmailu napsaný na někde válejícím se papírku?

heslo???Jak jsem psal o příspěvek výše, tam jste uvedl že si nepamatujete přihlašovací údaje do google účtu. A teď jste našel heslo - a k čemu vám bude, když si nepamatujete ty přihlašovací údaje??? Spíš věřím tomu, že pán dostal strach a tak se raději stáhl.Myslím, že nejrozumnější řešení je ta PČR - dobrá rada, věřte.

A teď tu ,,O Červené Karkulce,, loupežníku

chtěla jsem zapnout telefon najednou se mi tam ukázala černá obrazovka a nějaký čísla pak jsem něco zmáčkla a objevilo se tam něco čínsky telefon začal blikat,houkat a vibrovat pak se to uklidnilo telefon se vypnul pak se asi po půl hodině zapnul a teď to po mě chce google účet který si nepomatuji a nemůžu se do telefonu dostat jestli víte jak na to tak prosím napište už nevím co mám dělat a telefon potřebuji

Ahoj koupil sem telefon z 2 ruky a po továrním resetu to po mě chce přihlásit se bývalím emailem ale původní majitel mi nechce dát heslo na email a já nevím jak to obejít a te se mi jim nechce posílat spět. poradil by mi někdo prosím co stím nebo jak to obejít děkuji

odblokovat my phone zablokovany google uctem

Michaelwhite79@sezmam.cz

I kdyby ten telefon byl kradený tak ve skutečnosti je vám to jedno.. píšete to pro pobavení.. navíc tady se neděje nic jiného než ukazovat na chyby jiných nejčastěji na neškodný lidi at jsou to zbohatlíci nebo ne

potrebuji pomost n odhlasit vsechni imejli jen jeden bychn si chtel nechat pomužete mi prosim

No s odstupom casu, ale pridam sa aj ja na odpoved.Vtedy ked sa pisal prispevok to este nebolo az tak zvykom,no teraz je to u kazdeho telefonu skoro no,ze po hard resete pyta este google account,teda google mail ktory bol naposledy dani v tom telefone je to asi na ochranu.Bez toho sa don nedostanes aspon to tvrdia v servise ked tam ides,samozrejme na Slovensku.Chcem povedat,ze ak mas od neho papiere urobia ti to zadarmo napr. ak si ho bral v T-mobile prides tam a urobia ti to.Dalej ak ho mas z bazaru,kradnuty,darovany,najdeni atd,tak je este variancia ja som tak presiel asi 300 telefonov vseliakej znacky okrem apple.Pojdes na youtube a zadas znacku a model toho telefonu a dalej doplnis remove google account,takze napr huawei p20 pro remove google account a mas tam milion videi ako obist ten google ucet.Ak to skusas podla niektoreho videa a nejde ti to skus ine video kde je iny postup napr. naposledy som robil spominani p20 pro a 5 hodin nic stale cca 4 verzie a nesla mi ani 1 z nich a az potom som nasiel inu verziu postupu a konecne mi to islo.Takze asi takto.Sa smejem ked pridem do SK servisu a hovoria,ze sa to neda.Inac v Rakusku vo Wiedni vam spravia u turkov v servise aj ten google ucet cena 30-50 euro.Dufam,ze som pomohol sorry za more chyb a pekny den :)

jedna se hulawi Y92019