Nevím co svirem

mám problém s virem trojský kůň, nejde vyléčit, vymazat ani dát do trezoru, když dám avg7, tak se jako vyléčí, ale za minutu to opět hlásí tr. kůň, od té doby mi i bručí bedýnky, tak vás moc prosím o radu

Odpovědi na otázku

Aky nazov ti detekoval AVG7?

Trojští koně se dostávají především do počítačů, kde nejsou instalovány opravné aktualizace
Nepíšeš, zda se jedná o XP ?
Bručení bedýnek - má na hlasitost brumu vliv regulátor hlasitosti? Pokud ne, jedná se o zemní smyčku, která nemá nic společného s virem (třeba po přidání TV karty a připojení k STA)
Trojského koně nestačí vymazat, ale je potřeba zrušit jeho spouštění v registrech - sekce Run/RunServices. Spolu s opravnými aktualizacemi to vyřeší Tvůj problém.