» Poradna » Windows (a jiné OS)

Neviem zapnúť češtinu Darksiders 2 definitive edition (Epic games)

Ahoj vedeli by ste mi poradiť ako zapnem (ak vôbec) češtinu v hre darksiders 2 definitive edition? V konfigurácii hry som en prepísal na cz ale nestalo sa nič.

Odpovědi na otázku

a proc si myslis, ze by to melo jit?

Asi protože to píšou na Epic store....

Ve složce Darksiders II otevřít config, dále Darksiders2.cfg a změnit Language=en na Language=cs a je to. V normálním průzkumníku tento soubor otevřít nejspíš nepude. Takže ho otevřít přes Total commander (označím v Total commanderu soubor Darksiders2.cfg a zmáčknu F4). Pro případné chytrolíny je i samozřejmě více způsobů otevření, ale tenhle je asi nejjednoduší na vysvětlení.