Neviem co s tym robit

attention some dangerous viruses detected in your system. windows vista (tm) home premium files corrupted. this may lead to the destruction of impotrant files in c:windows . Dowland protection software now ! click ok to dowland the antispyware. ( recommended)

Toto mi vypisuje stále ked sa chcem dostat k nejakým mojím veciam, napr hudbe a tak. Alebo do c disku, skúšala
som to stiahnut,ale neda sa to instalovsat. Mam vistu home premium, 2g ram, 160 pamat, a antivirusovi program
eset smart security bussines idition... Fakt netusím čo s tým mám robit. naskoci vzdy moznost ano a nie. a hned
sa zacne pripajat na nett, a potom to ide. ale stale mi pri kazdom kliku mi to vypise.

Odpovědi na otázku

Nejkej spyware, projed to napriklad SpyBotem, pokud to nepomuze jdi na www.viry.cz ... , do prislusneho tematu hod svuj log z HijackThis a tam uz ti poradi, rychle a konkretne.

mno lenze ja mam asi taky problem ze nie som moc pocitacovi typ, takze ja by som potrebovala skor navod ako to vypnut alebo co s tym robit.. ale aj tak dakujem

Pokud na hijackthis tak:
1) Spustíme HijackThis (pokud by při spuštění program hlásil chybu: "chybí knihovna MSVBVM60.DLL", řešení je zde )
2) V úvodní nabídce klikneme na tlačítko "Do a system scan and save a logfile SCAN", jiných tlačítek si nevšímáme...
3) HJT bude možná pár sekund pracovat, že doscanoval poznáme tak, že se otevřelo okno Poznámkového bloku s vlastním "Logem", kde můžeme rovnou stisknout kombinaci tlačítek ctrl + A (tato kombinace kláves označí veškerý text v dokumentu) a následně ctrl + C (toto zkopíruje označený text do schránky).
Ve složce, kde je HijackThis.exe umístěn se také vytvoří soubor hijackthis.log, který rovněž obsahuje Log z HijackThis v textové podobě. Pokud okno Poznámkového bloku zavřeme, uvidíme pod ním ještě hlavní okno programu, kde se provádí vlastním vymazání položek. Prozatím - pokud si nejste jisti - nic nemažte!
4) Pak už jen stačí zajít na tohle fórum, najít si zprávu, kam jste už pravděpodobně nastínili, co že máte za problém, rozkliknout své téma a kliknout na tlačítko "Zaslat odpověď" (je úplně nahoře, pod názvem tématu) a do vyběhnuvšího okna, kam se normálně píše zpráva, vložit Log klávesovou zkratkou ctrl + V. Následně kliknete na Odeslat a necháte analýzu Logu na Rádcích, či osobách v tomhle ohledu znalých. kteří poradí, je-li něco v Logu z HJT na vymazání...

Vlastní mazání se v HJT provádí "zafajfkováním" položek a stisknutím tlačítka Fix checked

kde to nájdem? to hijackthis ...

www.hijackthis.cz ...

a môžeš mi ešte prosím ťa povedať čo to vlastne ten hijack this je? a čo to vlastne za chybu v tom notase mám? je to niečo vážne,abo nie?

Tajomna Lucka, ty si vazne tajomna...do that thing and don't ask!

Sorry.. ale proste fakt počitace nie sú moja silná stránka

Nuž pravdepodobne je to nejaký vírus(to čo máš stiahnuť)Jednoduchšie asi bude stiahnuť toho spybota,stiahni aktualizáciu a prejdi si ním PC.Trvá to síce dlho,ale oplatí sa počkať.Len si asi nezapínaj rezident..