» Poradna » Notebooky

Neviditelný kurzor myši v Google Chrome

Dobrý den, mám problém s kurzorem. Mám notebook Dell s dotykovou obrazovkou. Když používám notebook s dotykovou obrazovkou a po té přejdu do normálního režimu kurzor v Google chrome vididím, funguje, ale je neviditelný. Zkoušela jsem to ve firefoxu a tam je viditelný. Dělá to jen ve Chromu. Když restartuji Chrome uz kurzor vidím. Ale nemůžu přecházet z režimu tabletu do normálního režimu bez restartu Chrome. Děkuji za radu

Odpovědi na otázku

Dobrý den,mám ten stejný problém, pouze v Google chrome, pomůže někdo?

Já měla stejná problém, tak jsem si stáhla aktuální driver k Touchpadu a po jeho instalaci a restartu počítače je to zase v pořádku :)

Vypněte hardwarovou akceleraci v Google Chrome.