Neviditelná Grafická karta

Dobrý den, Nedávno jsem ji koupil novou grafickou kartu a RAM 8gb. Když jsem odstranil staré komponenty, a nahradil za nové. Počítač se rozjel všechny větráky se točí, a vše svítí jak má, ale na monitoru se nic nezobrací (monitor se hodí do power save modu) zkoušel i nahradit vždy jeden komponent (jeden starý a jeden nový). Pokud jsem zapojil vše tak se počítač zapnul, a ve správci zařízení se GK i RAM zobrazují, ale samostatně se nefungují.Procesor :AMD FX-6300Grafická karta : Stará: Sapphire Radeon R9 280 Nová: MSI Radeon RX 550 AERO ITX 4G OC Zakladní Deska: MSI 970 GAMING (MS-7693)RAM: Staré: CRUCIAL 8GB Ballistix Sport VLP 1600MHz CL9 Nové: HyperX 8GB DDR3 1866MHz CL10 Fury Black Series

Odpovědi na otázku

Tak v čem je problém? Nějak to nechápu když to funguje.Dále nechápu proč nahrazujete 8GB ram zase za 8GB ram. Jako proč???Proč nahrazujete R9 280 za RX 550, když je R9 280 jednou tak výkonná grafika, takže jdete do slabší? Opět nějak nechápu proč?

Tak v čem je problém? Nějak to nechápu když to funguje.Presne tak, kdyby to nefungovalo tak se ani PC nedostane k bootovani. Jedine tak muze byt nacten omezeny ovladac grafiky.Dále nechápu proč nahrazujete 8GB ram zase za 8GB ram. Jako proč???Protoze si mysli ze zvysenou frekvenci bude mit neporovnatelne vyssi vykon ale to nakonec pozna sam, ze investice byla zbytecna.

Protože ty staré komponenty dosluhují. Když zapnu jakoukoli hru počítač se sekne a na obrazovce mám fialové pruhy.

Tak vyměň zdroj a zkus to znova. Třeba ti ho kámoš na vyzkoušení půjčí...

Ale já furt nechá co nefunguje??? "Pokud jsem zapojil vše tak se počítač zapnul, a ve správci zařízení se GK i RAM zobrazují, ale samostatně se nefungují."Dohromady to tedy jede? Ne?A pokud máte pruhy, tak to bude grafika. Ta RX 550 je nová? Pokud ano, tak jí zapojte, zkuste reset cmos a mělo by to běhat.

Já tam chci pouze ty nové komponenty, ale pokud je zapojím samostatně tak nefungují.

Samostatně = dohromady?