» Poradna » Ostatní

Nevidím založku řízení spotřeby u bluetooth

Ahoj, ve zkratce, koupil jsem si bluetooth sluchátka, která se mi ntb s Windows 10 samovolně odpojují. U mobilu tenhle problém není, sluchátka problém zřejmě nemají. Chtěl jsem vypnout úsporu energie ve windows u bluetooth adaptéru (Správce zařízení -> bluetooth -> Intel bla bla bla -> vlastnosti -> řízení spotřeby). Problém je, že záložku řízení spotřeby v těch vlastnostech prostě nemám. Koukal jsem na ovladače, Windows update tvrdí, že jsou aktuální. Můžete mi nějak poradit co s tím? Předem dík.

Odpovědi na otázku

Ahoj,ve správci zařízení - Human Interface Devices - Bluetooth Low Energy GATT compliant HID device a Bluetooth XINPUT compatible input device, tam to vypni.

Skvělý, zabralo, dík moc.

Asus noťas - nenašel jsem to (mám chuť vzit kladivo)

děkuji