Neuvěřitelně vysoký tón (pískání) při startu ntb

Hezké nedělní odpoledne,
chtěl bych Vás požádat o pomoc, dnes ráno jsem sednul k notebooku FujitsuSiemens U9210, začal mě zlobit internet - některé stránky nešly načíst, restartoval jsem router, protože jsem myslel, že se kousnul, tak jsem to vyzkoušel znovu a chvíli ok, ale za pár vteřin zase chyba - nešlo načítat stránky, pingy přitom fungovaly bez problému. Rozhodl jsem se restartovat pc - a to byla chyba. Při startu windows (při loadovací obrazovce windows) začal počítač neuvěřitelně pískat, takovým vysokým tonem, pomohlo až vytáhnutí baterky a odpojení pc od sítě, zkoušel jsem to znovu a stejný problém, nakonec jsem zkoušel stav nouze - při načtení mi zobrazil pár chyb, že nejde vytvořit něco (netuším co vše tam bylo:( ) ntb se automaticky restartoval, řekl jsem si, že mu dám ještě šanci a nechal ho naběhnout standardně - spustil se automaticky chkdsk - ten mi našel pár chyb (odstranil spoustu položek - konkrétně libnsis.dll.bak indexu $130souboru 110542 - libnsis.dll.bak, libolea.dll.bak, librar.dll.bak a podobné dll.bak ze souboru 110542) restartoval se a znovu stejný problém - pískání....vyzkoušel jsem tedy ještě vypnout v biosu audio i beep a povedo se nastartovat ok bez pískání, teď mám ntb pro jistotu bez sítě jen spuštěný nod a nevím si rady.
Děkuji za každou odpověď.

Odpovědi na otázku

NTB spustiť z LiveCD (UBD902,UBDC511, apod) a poriadne otestovať HDD (chkdsk)

Zeptám se teď jako absolutní trouba - tim live cd prosim mas na mysli co?

Je to na testovanie neposlušných počítačov a odstránenie porúch.
Podrobnejšie http://www.ultimatebootcd.com/index.html....
NTB treba spustiť z Live Cd.