» Poradna » Ostatní

Neuvěřitelně stupidní dabing Hvězdných válek na TV Nova, na to se prostě nedá dívat !

AHoj.tak tohle tv Nova fakt posraIa !Na to se prostě nedá dívat, Epizoda 2 a 3 a teď 5 takhle uplně připosraný, to se prostě na to nedá dívat, debiIní dabing, uplně to zkusrviIy !Nevíte někdo náhodou proč tomu tak je na tv Nova ? !Vždyť to nebylo a bylo to perfetně dabovaný, D.Wadera např dělal takovej ten Karel co dělá v Besipu ty bezpečnostní videa, maximálně možnej dobrej hlas, ale proč to je jinak ?Tv Nova neni snad normální, to je bezmozek tahle tv, to snad kupujou v trafice na levných dvd a pak to pouštěj jako celostátní vysílání ne ?Kokoti, nedá se na to dívat, tak sem to vypnul,To samý se dá navíc říct o Futuramě na prima C00L !

Odpovědi na otázku

Je to zdarma, tak proto.

Jo a TV Nova je charitativni spolek.

Pro diváka/konzumenta zdarma, pro Nova společnost vydělávající reklamou zisk.

To tvoje zdarma nas vyslo jen v roce 2003 na vice nez 10.000.000.000,- Kc (10 miliard Kc) odskodneho pro CME = TV Nova. Za ty by se dalo postavit treba 1000 km dalnic, nebo... Jeste je tu nejake dalsi zdarma?

tak si pust teorii velkého třesku

V teorii velkého třesku se i zpívá, třeba tato písničkahttp://www.youtube.com/watch

mno, taky jsem si říkal, že Darth Vader v Nové naději teď na Nově mluvil hrozně divně. Ale tohle je zjevně běžný problém, protože třeba takový Spaceballs s dabingem ČT (starý) jsou o několik tříd lepší než DVD dabing. Obdobně třeba se Star Trek - First Contact - Stewarta u nás dabuje prakticky furt jeden člověk (viz X-men 1,2; celý seriál Star Trek apod.) a zrovna na DVD ho nechaj nadabovat někým jiným - hrůza.

ČT dabing Spaceballs je z roku 1993. Starší videodabing od Warner Home Video je z roku 1992.

Já měl celou dobu pocit že se dívám na upoutávky... je to hnus, no.

A co chceš na téhle hovadině dabovat inteligentně ? To je serie tak neuvěřitelně kýčovitých filmů, že dodnes nechápu proč kolem toho dělají takový rozruch. Že nad tím slintá hloupý američan mě nepřekvapuje, ale proč i češi ?A Futurama ? To snad nemyslíš vážně

cože ! to je jeden z těch nejlepší scifi fantasy co existuje

mno, pokud se ti to nelíbí, nemusíš na to koukat. Na Star Wars (starou sérii) se rád podívám klidně i párkrát za rok. Jasně, je to naivní pohádka, ale to neznamená, že si to nemůžu užít. A krom toho člověk musí ocenit tu trpělivost a zručnost, jak je to na svou dobu udělané - vesmírné bitvy točené s modýlky (a přesto vypadaj fakt věrohodně a dynamicky), různé mimozemské kreatury - výborný Jabba Hutt (ve kterém prý bylo nacpáno několik lidí, kteří mu hýbali s očima, hubou apod. aby to vypadalo co nejvíc věrohodně) atd. Návrat jediho mi přišel subjektivně nejvíc kýčovitý (předchozí dva díly mám radši) díky těm medvídkům, ale i tak jsem si to prostě užil. Beru to jako naprostou scifi klasiku.Z futuramy jsem viděl pár dílů a byla to docela sranda, ale dlouhodobě nemůžu hodnotit. Ale já si třeba užiju i Den nezávislosti - vždycky se u toho mlátíme smíchy, i když to jako komedie točené nebylo. Totéž u Armageddonu. Rozhodně mám radši tohle než nějaké intelektuální snímky, u kterých člověk musí řešit, zda to pochopil - případně zda na tom vůbec bylo co pochopit... A po celém dni v práci na to obvykle fakt náladu nemám.

Já se na to díval, protože jsem to nikdy před tím neviděl ( tyhle masovky mě prostě nikdy nebraly a už podle ukázek se mi to nepozdávalo ) a zajímalo mě co na Star Wars kdo vidí .... ten humbuk kolem toho .... teď byla příležitost a zjistil jsem, že jsem o nic nepřišel. Co ale uznávám je fakt, že na to jak je to staré, to bylo kinematograficky nadčasové .... to je ale asi tak vše ....Co se Futuramy týče .... že tím krmí tupé americké teens, to je asi normální, ale že to ( třeba po The Simpson´s ) žere ještě někdo i v Evropě, to je dost smutné ....

Hele ty debile ty si ten film určitě ani neviděl a hned na to nadáváš PS ten novej dabing je dobrej kdybi si nviděl první dabing tak tenhle dabing by ti přišel dobrej místo jedí (vyslov. jedáj) tam říkají jedy a další hovadiny a to samí i v druhém dabingu.

V dnesni dobe je moderni delat dabing na jeden film i nekolikrat, napr na DVD jednu verzi, do ruznych televizi kazde zvlast. Napr takovy Rambo ma minimalne 6 ruznych dabingu a cim novejsi, tim horsi. Celkove cesky dabing je cimdal horsi a horsi.

Horší a horší, ale levnější než licence na starší a lepší A o peníze jde až v první řadě.

Tak ona ta tvorba celkově je poslední roky hodně laciná

Drahy Vladislave, my si uvedomujeme, ze sem neustale cpes tyhle nesmysly a pak sve oblibene vulgarni prispevky (a nic jineho). Nedrazdi hada bosou nohou!

Naprosto souhlasím...Nova KU...VÍ dabing uz pekne dlouho..Nechapu jaky degenerovany idiot rozhoduje o tom ze se k filmu udela novy dabing. Kdyz prijde film do kina tak je dabing v pohode a kdyz ho daji do TV tak je to na přesdržku a nedá se na to vůbec koukat. Nechápu ani trochu, co je vede k tomu aby předabovali film tak jak to vubec neni..Fraze neodpovidaji deji ani postavam, vymysli si tam vlastni dementni hlasky ktere vubec nemaji souvyslost s danou situaci. Bylo by idealni kdyby to bud prestali delat, nebo cela TV Nova tahla do PRD...*...LE protoze na co sahnou to Po...*...erou... Diky TV nova, sem prestal koukat na TV a kdyz neco chci tak si to bud koupim nebo sezenu jinak a s dobrym a kvalitnim dabingem. A ne s dabingem podelanym od Novy.

Jsi trapný... tobě fakt záleží jen na dabingu, přitom důležitější je příběh a obsah. I kdyby to byl němej film tak bych se na to podíval...