» Poradna » Ostatní

Neustále restartování PC

Dobrej večír,když chci zapnout PC tak to jede v poho až do okamžiku než mi začne nabíhat windows naběhne a hned se restartuje a takhle pořád do kola.. Dal sem si do PC novej pevnej disk a jede v pohodě Ale na tom předešlim pevném disku sem měl 2 TB a měl sem tam plno dokumentu.. Neřešil bych to ale ty dokumenty jsou pro mě duležité a tak pro to se vás chci zeptat,jestli by se s tim pevným diskem nedalo něco dělat Nějak opravit atd.. Předem díky za odpovědi

Odpovědi na otázku

Mně to moc smysl nedává. Zkus to znova, nějak jinak a lépe. ☺

Taky to nechápu - pc se restartuje, ale přitom má jinej disk, kde sou dokumenty... Nezapomněl tazatel použít minulý čás ? Jinak prostě ten disk připoj, překopíruj z něj data, naformátuj a vrať na něj zase věci a používej ho...

Fix MBR, Fix BOOT ?