» Poradna » Notebooky

Neustále napájanie portov v notebooku

Zdravím vás bratia Češi.Na úvod vám želám šťastný Silvester, neskôr najmä šťastný nový rok, zabavte sa, užite si to a hlavne mierne s alkoholom :D Mám taký zvláštny problém. Po vypnutí notebooku ostávajú niektoré porty (USB a RJ45 ethernet) stále pod napätím. Predtým vždy, keď som vypol notebook, ,,vypli'' sa mi aj všetky porty.Robí to od vtedy, čo mi znova nefunguje batéria.Adaptér vydáva občas taký čudný pisklavy zvuk.Neviete, čo to môže spôsobovať a ako sa to dá riešiť? p.s v Biose som nič neprestavoval, takú možno tam dokonca ani nemám.Za odpovede vám ďakujem vopred.

Odpovědi na otázku

Hlavně to nepřežeň, ale opakuji tancuj, ožer se, pomiluj a pak je to jak to má být. Neboj zítra si není nutné nic pamatovat, někdy je to i lepší, ale pssst!> Hm, tak pokud to není BIOSem kde je často tato možnost, pak možná odchází ZD, protože jinak by to s baterií mít souvislost nemělo. Desce je jedno odkud bere napájení. Max. zkus jinou baterii a rozhodně neprovozuj NB jen na síťový provoz s poškozenou bateríí. Vždy plně provozní baterie plus síť!