» Poradna » Web a internet

Neúspěšné přihlášení

Dobrý den, nelze se mi přihlásit na fb, požaduje se po mně průkaz totožnosti. Nevím, z jakého důvodu.

Odpovědi na otázku

Tady se důvod proč chce fb průkaz totožnosti nedozvíš. A jedinný poradce co zde o fb rozumně radil, študuje vysokou, snad z posedu v leseJen ty víš jaké máš ne/nastavené zabezpečení. Na dávání os dat se vykašli, bloudi z fb loudí

1. zkusit se přihlásit na jiném počítači2. zkusit se přihlásit v jiném prohlížeči3. zpytujte svědomí proč někdo Váš profil nahlásil. Používání cizích fotek, cizího jména, fiktivní profil, vytváření stránek a skupin které odporují pravidlům. Nebo osobní stránku používáte jako stránku firmy. Je toho dostco může být špatně. Ale nemáme od Vás nic podle čeho by jsme mohli říci jak to jen a 100%.

Požaduje se z důvodu ověření že ten profil je váš.