» Poradna » Windows (a jiné OS)

Neúspěšné obnovení továrních dat

Zdravím,koupila jsem si od rodinného známého ntb a chtěla jsem udělat obnovení továrního nastavení.Když už mi nabíhali procenta kolik mi zbývá,vypl se mi ntb a po zapnutí mi to ukázalo,že to proběhlo neúspěšně. Windows mam na pevným disku a mechaniku nemám. Můžete mi prosím poradit,já jsem na tyhle věci úplně blbá :D :D Děkuju

Odpovědi na otázku

Ideálně...obrátit se zase na rodinného známého, nebo někoho, kdo do toho vidí.

Děkuju,ten ví ale taky prd :D

Pak ta varianta B). Jak ti neporadí ten rodinný známý...prodejce, pak kamaráda, co umí poradit. Takhle na dálku a obzvláště, jak o pc nic nevíš, pouze jako uživatelka, ti těžko někdo poradí. A jak nemáš ani kamaráda...známého, pak jedině servis.

Neverím, že keď sa na FB posťažuješ svojim kamarátom , že aký máš problém sa okamžite neprihlácia 4-5 zdatný borci ! Ak nie , tak v pondelok via servis.

A měla jsi to připojené napájení zdroj nebo to byl NB jen na baterii ?