» Poradna » Programy

Neúspešná aktualizácia

Nejde mi nainštalovať aktualizácia KB970892 Security update for SQL server 2005 Service pack 3. Stretol sa s tým niekto? Mám MS Win Vista Home Basic SP2

Odpovědi na otázku

server/inštancia servera musí bežať, aby sa aplikoval KB970892 update,pokial je server momentálne stopnutý,update vyrobí chybu

Pozeral som a server beží a napriek tomu mi nenainštalovalo aktualizáciu.

ja mám Windows Vista Ultimate 32-bit SP2 a tiež mi to nejde nainšatlovať,a nechápem načo je pre moj systém taká aktualizácia,ja žiadny server nemám,ale ma to už sere lebo mi to vkuse ukazuje.

Si ji skryj. Pravým tlačítkem na aktualizaci, a pak už příkaz uvidíš...

A bude to vadiť ak to nenainštalujem?

To akože všetkým to išlo?