Neúplné vypnutí počítače

Ahoj,chtěl bych se zeptat jak bych mohl vyřešit tento problém:Vždycky když kliknu přes windows button tak se mi počítač vypne,avšak když ho poté zapnu a zkontroluji dobu spuštění procesoru tak je zde např. 1 den a všechny složky(chrome,steam atd.) jsou zaplé.Pc spec.https://www.czc.cz/4d1jh5ut2ig3qb0r72ldvf0ke... Os: Windows 10

Odpovědi na otázku

Ovládací panely - možnosti napájení - nastavení tlačítek napájení - odškrtni "zapnout rychlé spuštění"Věc druhá je že to ničemu nevadí.

Díky moc

Měl jsem stejný problém a vážně to funguje..... Děkuji mnohokrát.