Neukazuje HDD

Zdravím, mám takový problém. Koupil jsem si novou PC sestavu, která obsahuje SSD 120GB + HDD 1TB. Instaloval jsem Windows přes flashdisk na SSD (ukazovalo mi to výběr, kde chci nainstalovat Win, vybral jsem SSD) Poté, co jsem byl už na ploše, jsem šel do Tento počítač a nikde mi neukazuje muj 1TB HDD, ale jen SSD.. Je tady někdo prosím tak hodný, kdo by poradil? Já se v tom moc nevyznám. Děkuji moc :D Snad jsem to vysvětlil dostatečně na to, aby jste mě pochopili :D

Odpovědi na otázku

Ovládací panel - Nástroje pro správu - Správa počítače - Správa disků - zde přiřadit tomu 1TB HDD oddíl a písmeno