» Poradna » Notebooky

Netuším jaké SSD do notebooku

Dobrý den,mám http://www.insidemylaptop.com/take-apart-acer-aspire-58... a dívám se na SSD http://www.alza.cz/pevne-disky/ssd-bez-mech-... . Chtěl bych 256GB. Ale jak to mám vybrat? Kterou značku a sednout vůbec do toho notebooku? Díky

Odpovědi na otázku

Intel, to je ověřená kvalita

Crucial MX100

Včera jsem ho dal do nové sestavy a jede jak z praku

Nejsem si jistý, ale myslím, že deska toho ntb má SATA2 a v tom případě stačí koupit ten nejlevnější Transcend SSD340 256gb, protože to bude SSD stejně omezovat. Ale i tak bude zrychlení hodně znát.

Ok díky. Po koupi nového notebooku bych ho tam chtěl přetáhnout, takže bych chtěl trochu myslet i na budoucnost. Takže tu mám tři možnosti a zas se nevím rozhodnout

Pokud je to dočasně a chceš ho pak do nového, pak je dobrá volba Crucial. Za dobrou cenu se doprodová osvědčený M500, nebo pak výše zmíněný nový MX100 by mohl být zajímavý.

jakykoli 2,5p SSD ti tam pujde.. Pokud ho chces i do budoucna do novýho NTB, tak kup spis 7mm tloušťku, aby ses pak u toho neovyho nedivil, ze se ti tam nevejde... Znacky: Intel, Samsung, Crucial, Kingston HyperX...