Netstumbler

Zdravim,

zkousim program Netstumbler a potrebuju zjistit, co to zmanena kdyz v grafickem prubehu signal/noise dojde k tomu, ze signal (zeleny graf) je prerusen cevenym sloupcem od 0 do - 100 dBm ruzne sirky (doby trvani). Co jsem vycetl z napovedy, tak cervena oznacuje ruseni - interference. Mam to chapat tak, ze v te chvily je ten AP 100% zarusenej?

Dik za radu

Odpovědi na otázku

Aj ked to nejaku tu cervenu ciaru sem tam ukaze, neda sa podla toho zistit nist.
WiFi karty nevedia merat sum (interferencie z eteru) pokial niesu asociovane na nejake AP alebo klienta.
Ani autori toho programu nevedia presne ako by merali sum. Je to popisane v naslednej verzii tohoto programu pre OS MS Vista.