» Poradna » Windows (a jiné OS)

Netsh wlan start hostednetwork - chybějící DLL

Dobrý večer, zjistil jsem, že mám problém vytvořit hotspot. A to z důvodu chybějících dll, ono není problém je sehnat ale je problém kam je dát zkusil jsem je dát do System32, SysWoW32, ale stejně to píše to samé, nějaké rady?https://ctrlv.cz/LCLu

Odpovědi na otázku

Chybějící .dll se vkládá do složky kde je spustitelný soubor aplikace kterou hodláme spustit.Regulerní postup ale je knihovnu .dll řádně zaregistrovat do systému. http://tinyurl.com/y853gfy7-----------------------------------Pokud to problém nevyřeší, je možné že máš špatnou verzi té .dll

No akorát, že to spouští systém. Zkusil jsem snad všechny dll a ani jedna se nechytila hazí mi to, že se musím ujistit, že mám spravný bit dll. a u těch ostatních to radši už ani nenajde mám je i v Sys32 tak v SysWoW64

Vezmi za to z jiného konce - existují přece aplikace co hotspot vytvoří, jednoduše a bez potřeby dalších věcí...

Beru OW hotspot stejná chyba, potom zase Baidu WiFi Hotspot opět. Nevím si rady, tohle je osekaná verze Win8 ale potřebuju je :D Jsou super akorát tohle mně štve, jediná chybička

CMD jako správce:Registering .dll fileTo register (or re-register) a file, type:regsvr32 <path>\<filename>.dllwhere <path> is the path to the file, and <filename> is the name of the file.