» Poradna » Ostatní

Netisknoucí cartridge.

Prosím o radu:Koupil jsem cartridge do tiskarny a po 4 stránkách došla barva.Původní obal jsem poslal na reciklaci a mám jen účtenku.Na co se mám připravit při výměně v obchodě a čím mám argumentovat?Myslím tím paragrafy a záruční dobu u takovéhoto zboží.Dík.

Odpovědi na otázku

Máš účtenku, máš dones poslední nedotištěnou stránku nebo hlášku tiskárny a hotovo. Nic jiného není s účtenkou třeba.

Jses si jisty, ze dosla barva? Treba odesla tiskova hlava.

Typ tiskárny by nebyl? Zkusil jsi program čištění trysek? Pokud byla předchozí kazeta do mrtě prázdná, mohla se v hlavě vytvořit vzduchová bublina.