Netiskne mi Minolta Pro 6L ---- help me

Mam win 98,komplet brio(zvuk+grafika na desce),128ram.Mam novou instalaci na prazdny disk.Tiskarna Minolta pro 6L mi tiskne spatne.Strasne se kousa(ne papir system) a treba z Acad 2000 se nechyta vubec.Pravdepodobne to bude tim ze ovladace jsou pro win 95 jenze na strankach minolty jine pro tuto tiskarnu nemaji.Nevite kde najit nove ovladace nebo co kde zmenit.Dekuji

Odpovědi na otázku

Co vim, tak novejsi ovladace uz ani nebudou. Zkus ovladac od PagePro 1100L. Mohl by byt trochu kompatibilni.