Netgear DGN2000 nedetekuje DSL linku

Zdravím,

dostal se mi do rukou tento modem. zatím používám Zyxel P660HW, který hodlám vyměnit neboť se začíná často samovolně restartovat.

Bohužel se mi nějak nepodařilo u DGN2000 rozchodit připojení na internet. Vůbec nedetekuje DSL. Zapojení mám sice přes switch současně s telefonem, ale i při přímém napojení na linku se nic neděje. Vyzkoušel jsem asi 3 RJ11 kabely a stále to stejné. Router by měl mít samodetekci a i při ručním zadání hodnot ze stránek O2 nic.

Neví někdo, kde může být zakopaný pes?

Díky

Odpovědi na otázku

Router Zyxel P660HW má wan rozhraní ADSL, ADSL2 a ADSL2, naproti tomu DGN2000 pouze ADSL2+ takže nastává otázka jaký typ linky máš a pokud je netgear v pořádku tak bych to viděl na tuto záležitost..

Díky, vypadá to fakt asi na tohle. Měl jsem zato, že ADSL2+ je pokročilejší a bude kompatibilní i s nižší technologií, ale jestli je to naopak, je to jasné.