» Poradna » Programy

NetFramework problem

Čauko včera som v pohode hral ešte hru cez českejparan launcher ale ked chcem ho dnes pustit tak mi napiše *vid obr*.a ked chcem nainstalovat net framework tak mi napiše že už je nainstalovaný.Čo mam robiť?obr. https://ctrlv.cz/5isD

Odpovědi na otázku

Instalace je zbytečná - podle hlášky vidíš že .NET tam je a reportuje neošetřenou chybu. Pokud aplikace někam zapisuje log tak ho prohlídni nebo kontaktuj autora.

Ano je tu LOGmám Ti ho poslat ?

Ked som klikol na podrobnosti :Informace o vyvolání ladění JIT najdete na konci této zprávy,nikoli v tomto dialogovém okně.************** Text výjimky **************System.Net.WebException: Ke vzdálenému serveru se nelze připojit. ---> System.Net.Sockets.SocketException: Pokus o připojení selhal, protože připojená strana v časovém intervalu řádně neodpověděla, nebo vytvořené připojení selhalo, protože neodpověděl připojený hostitel 37.46.80.153:80 v System.Net.Sockets.Socket.DoConnect(EndPoint endPointSnapshot, SocketAddress socketAddress) v System.Net.ServicePoint.ConnectSocketInternal(Boolean connectFailure, Socket s4, Socket s6, Socket& socket, IPAddress& address, ConnectSocketState state, IAsyncResult asyncResult, Exception& exception) --- Konec trasování zásobníku pro vnitřní výjimku --- v System.Net.HttpWebRequest.GetResponse() v launcher.Main.download(String what) v launcher.Main.Form1_Load(Object sender, EventArgs e) v System.Windows.Forms.Form.OnLoad(EventArgs e) v System.Windows.Forms.Form.OnCreateControl() v System.Windows.Forms.Control.CreateControl(Boolean fIgnoreVisible) v System.Windows.Forms.Control.CreateControl() v System.Windows.Forms.Control.WmShowWindow(Message& m) v System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m) v System.Windows.Forms.ScrollableControl.WndProc(Message& m) v System.Windows.Forms.Form.WmShowWindow(Message& m) v System.Windows.Forms.Form.WndProc(Message& m) v System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.OnMessage(Message& m) v System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.WndProc(Message& m) v System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)************** Ukázat celý příspěvek

máš problémy s připojením na 37.46.80.153:80při tracert na vps1153.hosting90.net [37.46.80.153] to skončí na hosting90-r1.kaora.cz [94.124.106.157], takže můžeš kontaktovat https://www.hosting90.cz/ a nahlásit jim to

a co im mam nahlasit

ty neumíš číst ???

při tracert na vps1153.hosting90.net [37.46.80.153] to skončí na hosting90-r1.kaora.cz [94.124.106.157], toto ??? :D :D

třeba....samozřejmě až jako upřesnění k základní informaci že se nejde připojit na jeden z jejich serverů