» Poradna » Programy

.netframewok

Dobrý den,Chtěl bych se prosím zeptat, co mám dělat.Potřeboval jsem stáhnout program NETframework 4.0.Při instalaci vše proběhlo v pořádku a po kliknutí na tlačítko "dokončit" se zobrazilo, že se stala chyba v programu NETframework a nenainstaloval se mi.Předem děkuji za odpověďi.

Odpovědi na otázku

To vypadá na chybu? zkusil ste to přeinstalovat ?

seš debil to fakt nepomuže :(((

Ty taky nemluv ty grázle jeden jsem v poradně dlouho sem tu známej tak se uklidni ty jeden ....

Upgraduj na Windows 10 RS2!

Souhlasim tady Mílou

Pro tebe (windows 8.1) to platí taky

Mě funguje vše jak má ty grázle

To mě ale vůbec nezajímá. Microsoft doporučuje upgrade tak musíš upgradovat!

Mě zase nezajímá že to doporučuje ty jeden vousáči !

Děláš velkou chybu, Rostislave. To se ti vymstí.

a byla to spravna jazykova verze? tedy CZ verze do CZ Win atd...