» Poradna » Ostatní

Netflix nejde zapnout

Dobrý den, mam takový dotaz když se snažím zapnout na televizi Netflix tak se to chvilku načítá a potom mi to vyhodí text "K Netflixu se nebylo možné připojit. Zkuste to znova, nebo navštivte stránku: www.netflix.com/napoveda" hledal jsem na internetu různé možnosti jak to "opravit" ale nic jsem bohužel nenašel.. Televize je normalně připojena k WiFi, Youtube apod.. funguje kromě Netflixu.. Nevíte někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

A přihlášení na Netflix vám na nějakém zařízení v té wifi síti vůbec jde?

A účet toho Netflixu máte zadaný?