» Poradna » Web a internet

Netflix a paypal

Dobrý den,pořídil jsem si Netflix, ale chvíli po tom co jsem ho zaplatil jsem zjistil, že to není nic pro mě a zrušil jsem účet, ale předplatné na Paypal mi tam zůstalo, takže se mi tenhle měsíc ztrhla další částka z bankovního účtu, i když už můj Netflix účet není aktivní. Nevíte jak bych mohl dostat peníze zpět ?

Odpovědi na otázku

Přečti si podmínky a případně se jim ozvi a vyžaduje, pripadne aspoň popros. Dalsi řešení je to prostě odepsat.

Především si na PayPalu ukonči předplatné, jinak se Ti další měsíc strhne další platba znovu.Již uhrazené následující období (pokud se platí předem) bys mohl možná dohodnou s podporou Netflixu, ale nevím, nevím, jak budou vstřícní k vracení platby.

Dnes jsem to řešil taky. Na Paypalu jsem netflix zakázal, Napsal jsem na Netflix, v live chatu a za 10minut mi vrátili peníze na účet, ze služby mě odhlásili. Takže to jde.

Dobrý den,NETFLIX je na 30 dní zdarma a pokud zrušíte předplatné ve zkušební době tak Vám nebudou nic účtovat. Asi jste zrušil předplatné po ukončení zkušební doby 30ti dnů a proto Vám strhli peníze.