» Poradna » Ostatní

Netflix - údaje o platební kartě nejdou vymazat ?

Ahoj, mám takový dotaz - mám registraci u netflixu, ale jen napůl, tzn. nikam se po přihlášení SIGN IN nedostanu - odmítl jsem zatím vyplnit SIGN FINISH UP, kde si vyberu ze tří možností ( Standard za 10 EUR jsem měl v plánu ) a zadám kompletní údaje své platební karty - teprve potom se dostanu na nabídku služeb apod. a začne mi běžet 30denní zkušení období zdarma ....Ale o něj mi ani nejde - klidně dám těch 10 EUR a když po 2 měsících zjistím, že je to slabota, tak předplatné zruším dle návodu...anglické titulky mi nevadíVelkým problémem je pro mě ovšem skutečnost, že někdy po případném zrušení předplatného, které mi Netflix oznámí emailem, si prý NETFLIX nechá "natrvalo" veškeré údaje o mé platební kartě včetně CVV kódu, tj. při zrušení předplatného nemůžu nejen zrušit svůj účet, ale dokonce aspoň ani vymazat údaje o své platební kartě, jen "deaktivovat" předplatné .Nebo se pletu a není to pravda? Pak se Netflixu samozřejmě omlouvám a dokončím předplatné - ..... jak jste na tom Vy ? Je Vám to jedno ?

Odpovědi na otázku

K takovýmto účelům používej např. http://penezenka.blesk.cz/kam si převedeš jenom nezbytnou částku.

Pokud ti to vadí, použij nějakou anonymní kartu (např. Blesk peněženka).

Každé kartě časem skončí platnost, takže na doživotí to nebude. Já bych se tím netrápil.