» Poradna » Počítačové sítě

Netbox

jaké kdo má zkušenosti s netboxem v Brně Řečkovicích,mám přejít od UPC?

Odpovědi na otázku

Včera bylo pozdě. ☺

jasně,ale názor někoho místního,to je další kabel do bytu,co.

A z jakého důvodu uvažujete o přechodu od UPC k Netboxu? Kvalita připojení nebo cena nebo něco jiného?Pokud jde jen o tu cenu tak vám UPC pokud budete chtít přejít ke konkurenci jistě nabídne výhodnější cenu než máte dnes.

jo,s cenou UPC bojuji od roku 2004 a vždycky jsem to vybojoval za lepší cenu.Teď mám 120/12 za 312kč,modem vlastní,vůbec nejde o těch 18kč o které to zdraží,ale sníží mě připojení na 100/10,zase si říkám,změna je život a zkusit něco jiného.

No to je otázka. No za sebe bych asi zůstal u UPC (myslím že by se dalo domluvit na ponechání rychlosti 120/12) U netboxu zase můžeš měnit nastavení poměru down/up což není špatný pokud více využiješ vyšší uploud.

to budeš na tom líp s rychlostí oproti 10MB pouhých 10 kč rozdílu v ceně. Jo na větší hromadu se jim líp. Bojovat s nimi , trvají na odchodu, neustoupí, nebo se přizpůsobit.Paradoxně čím vyšší rychlost tím méně zdražení i pouhou 1 korunu českou pro nejvyšší