» Poradna » Notebooky

Netbook Lenovo a sim karta

Zdravím všechny, našel jsem svůj první netbook Lenovo IdeaPad s10-2 z roku 2009. Našel jsem až po 5 letech že tento netbook má za baterkou schovanou přihrádku na sim kartu. Bohužel jsem ho už několikrát přeinstalovával na nový OS a nejsem si jistý jestli jsou v něm ovladače pro použití sim karty. Může mi někdo poradit kde je seženu nebo se dát odkaz ke stažení tohoto ovladače?Děkuji za rozumné rady. S pozdravem Ševy. :D

Odpovědi na otázku

Tak tam tu simku zkus dát.Možná si ty ovladače najde sám.Když je nenajde ,tak zkus stránky výrobce.

Zkusil jsem jí tam dát a nic to nedělalo, ale já ani nevím co by to mělo dělat. To bude asi nejjednodušší napsat někam na lenovo jak to funguje a co to má dělat.

No ono musíš nastavit připojení . Princip by měl být stejný jako když nastavuješ internet v mobilu. Otázka je , kde to nastavit. Zkus to někde v sekci sítové připojení,zda tam tu simku uvidí a dá ti možnost ji nakonfigurovat.Samozřejmě by měl být na simce aktivován nějaký datový tarif internet v mobilu.