» Poradna » Programy

Netbeans- nejde vytvořit nový projekt

Ahoj, mám problém s Netbeans. Nejde mi vytvořit nový projekt. Když klikám na tlačítko vytvořit nový projekt, program nic nedělá. Nepomohla ani přeinstalace programu. Opravdu nevím co s tím.. Děkuji za všechny vaše rady a váš čas.

Odpovědi na otázku

Já bych vyzkoušel na PC založit nový uživatelský účet a vyzkoušet to v něm, sice nevím zda to na Macu bude mít nějaký efekt, ale možná ano.Pokud to v tom jiném profilu půjde tak je něco rozdrbané ve tvém uživatelském profilu. Pokud to nepůjde ani v něm, tak je to rozdrbané už v systému. Pak by to chtělo ještě kontrolní test na dalším PC, kde vyzkoušíš identickou verzi netbeans, zda náhodou není chyba v aplikaci, ale to si nemyslím.