» Poradna » Web a internet

Net

Ahoj,zapla jsem pocitac a objevila se mi tabulka "nastavit umisteni v siti" domaci sit , venkovni nebo jak to je a tyto veci, toto se mi nikdy nestalo tak nevim cim to ze zrovna ted se to objevilo.Navic tam je sit 2 coz ani nevim jestli se takhle moje sit jmenovala ani nevim jak to zpetne zjistit no to asi uz nepujde...kazdopadne nevite proc se to objevilo ? Dekuji moc .

Odpovědi na otázku

Klikni na "Domáca sieť", ak si furt, domased.

Proc se to objevilo? Protoze jsi se pripojila k nove siti, ke ktere jsi dosud pripojena nebyla.Pokud si podle Nudy nastavis "domaci sit", nastavis to nejvolnejsi nastavení firewallu. Ty sama bys prece mela vedet, k jake siti se pripojujes a proc. A podle toho se pak voli, zda jde o tvou domaci sit, kterou mas zabezpecenou, aby se do ni nikdo nedostal nebo o verejnou sit, na ktere nechces, aby ti do pocitace nekdo lezl.

Ja se v tom takto nevyznam....mam stolni pc a nikdy se nic takoveho neobjevilo, zapinam pc a normalne jdu na internet ... nejsem pres wifi mam kabel ---

jak mam tedy zjistit ktera sit je moje a jak se na ni dostat ? Nevim jak se ta moje jmenovala ani jak to zjistit , mozna se jmenovala sit 2, ja nevim....nevim cim to je ze takova tabulka se mi vubec objevila, to se mi za deset let nestalo....jen tak pri zapnuti pocitace...

http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows/create-modi... Koukni do odkazu klik na drát a 7 třeba ti to něco připomene. Já měl outů, pak obj. Upíci, přišel technik tapojil, přepl sít.

té poslední větě nerozumím :( Promin

že mi technik přepojil v mém ntb aby mi net šel u UPC. Je to 7 let, zkouška nemožná, jsem přes wifi v mobu