» Poradna » Programy

Nestálá fps

Dobrý den ve hře csgo mi divně kolísají fps normálně hraji cca 30 sekund na 120 fps a pak následuje náhlé spadnutí fps na cca 9 až 12 fps. To se opakuje skoro každých 30 sekund hry. Zkoušel jsem nastavit priority ale nic nefunguje. Toto se mi stává jen u kompetitivního hraní, při deatmatch, arms race apod. žádné velké propady fps nepozoruji. Při hře je procesor vytížen na 50%, pamět na 80% ale disk je zatížen na 95 až 99 %. Prosím poradte.

Odpovědi na otázku

"Zkoušel jsem nastavit priority ale nic nefunguje."Koukám, že jste si to dojebal ještě víc, než to bylo. Jak měříte ten disk? To jako že 4s ze 100s se fláká? Hledal bych problém tam, v IOwait.

Jaký máš pc?