» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nestahuje torrent, ukazuje hledání peerů

Zdravím. Chci si stáhnout film na torrentu.. a stále se mi ukazuje hledání peerů 0.0% a to už přes půl hodiny. Účet mám aktivní a zkoušela jsem to dokonce přes BitTorrent a je to úplně stejné.. neví někdo co s tím? Jsem docela naštvaná, že jsem si to zbytečně platila a přitom se mi nechce stáhnout jediný film. Před tím mi normálně fungoval.

Odpovědi na otázku

Tak není soubor přístupný.

Zkusila jsem stáhnout i filmy které jsem v počítači už měla. Nefunguje vůbec žádný. Těžko budou všechny soubory nepřístupné...

Jíťulko, ty vůbec netušíš, co jsou torrenty, viď ? Doporučuju napřed samostudium a pak se teprve rozčilovat na poradně To fakt není úložiště typu "ulozto", kdy by byly soubory trvale dostupné.

píše ti, že se snažila stahovat víc souborů jen ztrácíš čas ostatních ... to jak funguje system torent ví moc dobře to že se neumí vyjádřit tak zdatně jako ty, kterej se tak určitě běžně vyjadřuje každodenně neznamená, že to nechape ....lidi jako ty .....ble

Kámo jak se bavíš .... tady ty fóra jsou plné jen takzvaných "brouků pytlíků" Drzý to je ,arogantní ,když tu někdo napíše problém ,hned radí s nejzákladnějšíma kokotinama... proliskat vás málo ... blbci

Nepíšeš o jakou placenou službu se jedná, ale zkus se obrátit na technickou podporu.

No tak asi to zrovna nikdo neseeduje (nezdiela), lenže toto je pre lamy častokrát nepochopitelná vec, teda pokial neni príčinou nejaká iná vec ako blokovanie ISP, špatne nastavený torrent klient, pasiv/aktiv, zatvorené porty, pokial je to na nejakom neverejnom trackery tak špatne nastavené prístupové údaje, alebo porušuješ nejaké podmienky trackera, nepovolený klient, zlé U/D ratio, .... atď.

uz platit za torenty je divne.len tak pre zaujimavost, o aky film ide?

proc je to divny ? spousta lidi je rado podpori

A není to CzTorrnet ? Mám dojem, že tam je nějaká platba pokud chceš, abys měl k dispozici aktuální torrenty, jinak si pár dní počkáš a pod.

pardon, CzTorrent

samozrejme ze to jde i bez placeni jen musis dostatecne seedovat

Jde to i bez placení a bez seedování.

torrent najlepsie podporis tym, ze budes seedovat.nie platit

idealne obojim

Pokud je to CzTorrent, tak si v novinkách přečti, jaké klienti jsou povolené.

1) Platit za torrenty je naprostá hloupost. 2) Pokud je potřeba aktivace za seedbody nebo hezké ratio, tak to je vhodné řešit umělým falešným generováním uploadu.3) Například největší český torrent tracker má blokované některé klienty, pokud chceš používat blokovaného klienta, jde to obejít hned několika způsoby, např. si dotaz přesměruješ přes php skript. jestli mě důvěřuješ, klidně ti takový proxy pro zablokovaného klienta udělám.

nikoho nenapadlo zeby to mohlo byt aj chybnou verziou utorrentu? mne tiez najnovsia nefunguje, musel som ju odinstalovat a nainstalovat starsiu a hned sa vsetko rozbehlo

Konečně rozumná odpověď. Jednoduché řešení, které mě nikdy nenapadne - vždy v tom hledám složitosti. Díky, konečně mi to nehledá peery, ale stahuje (y)