» Poradna » Web a internet

Nestabilní odezva internetu

Zdravím.. mám dotaz.. a to ohledně toho, že mám nestabilní odezvu.. https://www.oubcom.net/ můj dodavatel.. myslíte, že existuje něco jako.. že by můj dodavatel měl slabší internet z okolních zemí... příklad.. (když je servr třeba z Německa.. a né z Česka.. jak tumu bývá u CS:GO, Fortnite,.. a dalším.. i TS3 )protože můj poskytovatel mi je akorád tak schopný říct.. a to i SPEEDTEST.. že mám ping (ms) 17+-) a to i, když si to vyhledám v ((PŘÍKAZOVÉM ŘÁDKU) ping secnam.cz).. a tak.. myslíte, že je to možné ? to co jsem se vám snažil napsat..díky jedná se o to.. že mám ping 50-75.. a z razu to vystoupá na 150-200 na pár sekund..

Odpovědi na otázku

Máš ve smlouvě že musíš mít stabilní odezvu ? Některý poskytovatelé internetu to nemají ;)