» Poradna » Web a internet

Nestabilní internet u online hry Plants vs Zombies - může za to vir?

Ahoj, mám dotaz - zakoupil jsem si hru - Plants vs Zombies Garden Warfare - pecka hra, doporučuji , ale pravidelně se mi stává, že mě uprostřed mise odpojí pro ztrátu internetového spojení. Ale internet mám stabilní (UPC uprostřed Pardubic, kabel), tedy tím by to být nemělo. Mám ale podezření, že mám zavirovaný komp. Může to toto dělat? Poraďte prosím někdo. Díky

Odpovědi na otázku

Klidně to může být nějaký bordel v PC,tak zkus ComboFix.