Nestabilní FPS na nové sestavě

Ahoj,mám problém se svým novým PC. Neustále mi skokově padá FPS u her u kterých by tato sestava neměla mít problém. (BF1, Senua, Outlast 2)Hra se prostě na kousne, FPS skokově spadne a hned zase vyskočí zpět. Sestava: AMD Ryzen 7 1700ASRock X370 GamingX 1Kingston HyperX Predator 16GB Kit WD Green SSD disk 120GB M.2 WD RED NAS Edition 4TBMSI nVidia GTX 1070Ti Gaming 8G(Přemýšlím o nahrazení grafiky Vegou 64, protože mám monitor s FeeSync. )Má někdo představu čím by to mohlo být ? Díky.

Odpovědi na otázku

Těžko říci. 1) Co znamená skokově padání fps? Co znamená, že se hra "na kousne"?2) Když vám něco měří fps, neměří to i jiné teploty, které lze zkontrolovat? Frekvence, teploty, aktuálnost ovladačů...Střelím jen tak od boku. Zkuste ty hry hrát z SSD. HDD může mít problém s načítáním.

Co je tam za zdroj?

Nemáš to celé nějak přetaktované? Zkus odpojit všechny disky, kromě SSD. ☺