Nestabilita Ryzen 7 2700

Dobrý den. Mám problém s nestabilitou a pádem win 10. Deska MSI B450 TOMAHAWK MAX - AMD B450 osazená Ryzen 7 2700 paměti HyperX Fury Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200, black sem nainstaloval win 10. Při instalaci ovladačů základní desky se mi ztratil obraz a monitor hlásil bez signálu. Počítač ale nejspíše běží protože jdou slyšet zvuky systému. Grafická karta RX570. po výměně grafiky to samé. Vyjmutí jedné ram taky nepomohlo ani výměna za Crucial Ballistix. Může to být nekompatibilitou RAM modulů? Oficiální podporu totiž nemají. Pomůže koupit a vyměnit např. za HyperX Predator 16GB (2x8GB) DDR4 3200 které deska podporuje nebo muze byt problém ještě jinde. Děkuji moc za rady!

Odpovědi na otázku

Pokud máte tyto: https://www.czc.cz/hyperx-fury-black-16gb-2x... nebohttps://www.czc.cz/hyperx-fury-black-16gb-2x... Taky by problém neměl být.Odkud máte ten Win 10?

Mám ty z prvního odkazu a win je instalace z flash z microsoftu

A copak to celé krmí?

Seasonic Focus Plus Gold - 550W

Nabootuj (z flešky) linux. Pokud vše poběží, vyloučils vadu/nekompatibilitu HW.

Myslíte nainstalovat Linux z Flash nebo použít Linux který je nainstalovaný na té flash? S Linuxem moc neumím.

Ne, každá instalačka Linuxu má v sobě možnost vyzkoušet Linux bez instalace. Prostě se jen načte do paměti, vyzkoušíš ho a po restartu jedeš zase na systému, který jsi tam měl doteď. Beze změn.

Pokud Linux pojede tak mám udělat novou bootovací flash s win10? Jako že by ta současná byla špatná? Stahoval sem jí před pár dny a novou asi microsoft ještě nevydal.