» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nespuštění Windows po aktualizaci

Zdravím, na počítače jsem trochu nešika a nevím co mám dělat, když mi po přerušené instalaci aktualizací Windows nejde spustit operační systém. Respektive naběhne, napíše že "probíhá obnovování předchozí instalace".... Pak obrazovka zčerná a za chvíli to zahlásí chybu, spustí restart a jede nanovo... Prosím o konkrétní rady pro človka, který je rád že ví že existuje BIOS :(

Odpovědi na otázku

to vypadá super, akorát mám Windows 7 a toto tam při spuštění a ani v BIOSu nemůžu najít

Chápu že úroveň otázek je dosti nízká, nicméně to musím zkusit ještě jednou... nejde mi totiž spustit přes klávesu F8 rozšířené možnosti spouštění a tudíž ani nouzový režim

Mačkat rychle, přerušovaně. Nebo nabootuj instalačku či opravný disk a udělej opravu z něho....