» Poradna » Programy

Nesprávné zobrazení ikony ve Win7

Dobrý den,

Používám Windows 7 (build 7100) 32bit a mám problém se zobrazením ikony u nového Firefoxu 3.5.

Namísto lišky se mi na hlavní liště, v nabídce start i v samotné složce s aplikací ukazuje jen obyčená ikona neznámé aplikace exe z windows. Problém je ale pouze v mém účtu - na druhém účtu se zobrazila správně!

Při použití Windows XP nebo Vista bych měl nainstalovaný TuneUp Utilities a jako první bych zkusil restartovat catche ikon. Ve Win7 si nevím rady... Neznám příkaz na smazání nebo cestu na catche ikon.

Děkuji, Marek

Odpovědi na otázku

Zkus restartovat cache ikon

Já myslel, že je to z mojeho dotazu jasné...
Jak restartuju (smažu) catche ikon ve Win 7?

Je to na nervy, já být tebou, tak si něco udělám.

gumou na gumovanie; zmizíkom; bielou latexovou farbou.................

a teraz vážne. ak to vieš urobiť len cez tjunidlo tak si ho nainštaluj.aký problém?

Problém jsou ty Win 7... Lidi... Já si asi vážně neco udělám

tak sa hoď na zem a poskáč po sebe

Co si člověk sám nevyGooglí, to nemá... Případ je uzavřen

Stačí smazat C:\Users\(User Name)\AppData\Local\IconCache.db

Ještě existuje druhý způsob... Změnit barevnou hloubku z 32bit na 16bit a zpět...

Super, dik moc za radu!

a preco si to neurobil pred tym ako si zo seba spravil debila?

V té době byly Win7 ještě ve verzi RC a já doufal v nějaký Český návod

...ale což, konec dobrý, včechno dobré

Dneska bych se už tak hloupě neptal