» Poradna » Programy

nesprávná hodnota pro registr win 10

co mám dělat když mi wins. píše : nesprávná hodnota pro registra vždy když chci přehrát video které jsem natočil.

Odpovědi na otázku

Nepoužívat SW a data, která přepisují Registry.

ale před tím mi fungovalo vše spolehlivě

Zrejme máš na mysli problém s asociáciou (príponou) nejakého formátu videa. Registre Windows s videom pri prehrávaní nemajú absolútne nič spoločné, jedine musíš mať nainštalované všetky správne kodeky.

co mám dělat když mi wins. píše : nesprávná hodnota pro registr a vždy když chci přehrát video které jsem natočil.

Mě stačilo restartovat pc a šlo to hladce.Chvilku se to se mnou pralo pak jsem šel na toto fórum něco si přečetl a za minutucca. tak to šlo.