» Poradna » Programy

Nespokojenost se servisem digitálů

Dobrý den, chci Vás upozornit na absolutní nespokojenost se servisem na digitální fotoaparáty Optimus v Praze na ulici Nuselská 3. Nejenže jejich služby mě připadají velmi drahé, ale taky když mě vrátili fotoaparát z opravy bez baterky, tak se oháněli, že baterka je příslušenství, které musí být zapsáno v předávacích dokumentech, s čímž jsem se osobně ještě nikde nesetkal (reklamace mobilu a notebooku). Tento jejich řád (nevím jak teď ) tenkrát nebyl uveden v žádných podmínkách na jejich internetových stránkách ani nikde jinde (např. upozornění od pána, který fotoaparát přebíral). Po dlouhých peripetiích mě vrátili baterku, kterou údajně našli, leč patřila do úplně jiného fotoaparátu, po té našli teda údajně tu která tam byla, ale myslím si že to ta moje není....osobně jsem se servisem nespokojen a berte to prosím jako upozornění, aby se Vám něco podobného nestalo

Odpovědi na otázku

Takže tvá stížnost spočívá v tom, že ti ztratili baterku, které nebyla zapsána jako příslušenství a že se ti ZDAJÍ příliš drazí. Hmm...

Neberte to jako stížnost, spíše jako doporučení, aby se to neopakovalo....