» Poradna » Ostatní

Nesmyslně malé fps ve hrách

Dobrý den, jsem vášnivý hráč PC her, avšak se mi v poslední době děje něco, s čím si nevím rady. Občas, když zapnu hru, se mi automaticky locknou FPS na 15. Nemyslím v nastavení. Vždy stačilo restartovat hru nebo PC a vše bylo ok. Teď však ani to nestačí a kvůli tomu nemohu hrát. Nevíte někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

jediný co mě napadá tak reinstal hry...kdysi mi něco podobnýho dělalo u ets jen když jsem zapl radio v etsku..

Děkuji

"Dobrý den, jsem vášnivý automobilista a řidič, avšak se mi v poslední době děje něco, s čím si nevím rady. Občas, když startuji auto, se mi auto nenastartuje. Nemyslím v zimě. Vždy stačilo vytáhnout klíček nebo baterku a vše bylo ok. Teď však ani to nestačí a kvůli tomu nemohu jezdit. Nevíte někdo co s tím?"To váš dotaz, kvantum nic neříkajícího textu a podstatné informace nikde.

Hm, zajímavé, to já když zapnu hru, tak jede normálně. Udělejte to tak, jak to mám já, a pojede to bez problémů. Je to jednoduché.