» Poradna » Programy

Nesmazatelný soubor

Ahoj vsem,potreboval bych poradit s nasledujici veci. Mam Windows XP. Na partisnu D (C a D dohromady 80 GB) mam soubor, ktery mne nejde smazat. Vzdy mi to napise, ze soubor nebyl nalezen. Pred dvouma mesicema jsem mel NB v servisu s podezrenim na spatne sektory. Partisny jsem zrusil, cely disk zformatoval a bylo to OK. V servisu nic nenasli, zadnou chybu.Kdyz ho privezli, partisny jsem opet vytvoril a nakopiroval tam data. Nicmene, pri tom kopirovani asi muselo dojit k jedne chybe, a to je ten vyse uvedeny soubor. Nazev ma "Towar Whirlpool ARC 5561_ RTVMEDIA - internetowy sklep RTV - AGD_ sklep, rtv, agd, rtvmedia, telewizory, głośniki, kamery, kino domowe, lcd, dvd, hi-fi, aparaty cyfrowe, pralki, lodówki, kuchenki, kuchnie.ht". Melo to byt htm, ale nejak se tomu zkratil nazev.Scandisk pod xp s nastavenim vyhledat a pokusit se obnovit chybne sektory nepomohl.Co by jste mi poradili jako dalsi krok? Zkousel jsem i unlocker, ale system tento soubor nepouziva.Diky za rady.MM

Odpovědi na otázku

Nejspíš tam máš nějakého trojana nebo podobné svinstvo. Udělej si log z Hijackthis a pošli to na www.viry.cz. Tam najdeš i návod, jak udělat log...

Disk projizdim 2x tydne Nortonem a nulovy vysledek.MM

Otvor si prikazovy riadok a v tom adresari si zadaj dir /X vypise ti skrateny nazov (8pismen.pripona) a potom si tam daj prikaz del skrateny_nazov.

Pomohlo. Co za tim muze byt? Chybny udaj ve FAT nebo chyba v XP?MM

Nazov bol pre niektore programy (alebo dokonca pre cely win32 sussystem) prilis dlhy alebo obsahoval nejaky zly znak.

http://www.slunecnice.cz/product/Unlocker/ tak použij toto pokud to nemaže ani tento programek tak už nic

To jsem vcera zkousel, nicmene ani kdyz jsem na to kliknul pravym tlacitkem, tak se mi nabidka Unlockeru nezobrazilo.MM

Zkus CHKDSK

Doporučuji System Mechanic 6.0u - nejlepší komplexní program na precizní řešení většiny problémů v systému, včetně opravy a mazání v souborových systémech i v registru.