» Poradna » Programy

Nesmazatelný adresář

Hledám radu jak smazat adresář.Nejde to v nouzovém režimu ani Unlocker,Kill Box atd.CHKDSK jsem použil.Při mazání se dozvím" Příliš dlouhý název,popř.nelze smazat atd".
SpyBoot,Ad-Aware hlásí že mi gratulují.On-line scenery a antivirové programy/Avast,Norton/ nejprve běží normálně ,ale ve chvíli kdy začnou testovat onen adresář,tak běží v asi nekonečné smyčče.Počet skenovaných souborů přibývá,ale
konce není.Jsem sice dospělý,ale pouze začátečník.Všem děkuji za rady.
PS.Oběsit se zvládnu sám.

Odpovědi na otázku

A nazev toho adresare?

Nabootuj z Live CD Windows-u (BartPE) a zmaž to cez neho...

. . . že mi gratulují . . .
No vidis, aspon niekto ti gratuluje. Mne nikto negratuloval k 50-tke, asi som tiez dospely.
Obesit sa nemusis a mas dve moznosti. Bojovat s Windowsom strasne dlho, alebo to co ti poradil "Nefilim", pripadne pouzit bootovacie CD (DVD) s Linuxom.
Prajem hodne uspechov.

Zkusil bych otevřít registry a dát vyhledat název toho adresáře a případně smazat ten klíč. Možná je to blbá rada, ale já bych to vyzkoušel. A vůbec i normálně vyhledat, kde to všude je.

tohle se mě někdy stane po stažení a rozbalení souboru, že to pak nejde smazat. Podařilo se mě to smazat po restartu PC do DOS, tam ve VC to šlo smazat.
Vytvořil jsem si adresář =staženo= do kterého dávám stažené soubory a teď se mě tam vyskytl zase nesmazatelný a v DOSu ve VC adresář který začíná = nevidím. Poraďte co s tím. Děkuji

Ukonči programy, které by mohly pracovat s daným souborem a odpoj se od internetu.
Přejmenuj ten "stahovací" adresář na "download", bez uvozovek a je to.

v adresáři jsou soubory, když je chci smazat, hlásí mě to, že soubor nebyl nalezen, i když tam je, má svoji velikost a je bez atributů.

Pokud nezabírají jednotlivé utilitky (DelAny), zkus tedy scandisk, úplný a s nastavením mazat překřížené soubory a automaticky odstraňovat chyby.

4nešika:
Dozvíme se, jak se ten adresář jmenuje, jak/kdy vzniknul, je prázdný?
Jestli není prázdný, tak nejdřív zkusit odstranit obsah (obsah nemusí být vidět).
Použij např. DelAny.
Odpoj se od netu.

Děkuji všem za pomoc a ochotu.Použiji Live CD.
Adresář se jmenuje všelijak/mockrát jsem ho přejmenoval/,někdy se při pokusu o smazání zase vrátil k předchozímu přejmenování.Poslední název ZZZZZZZ/ale ten dostal ode mne./Pravděpodobně vznikl po pokusech s programem Cobian Beckup.Píše že je prázdný-50 složek,O bajtů.Poslední složka je hexadecimální číslo,ale ta se mnou nespolupracuje.Adresář ale není prázdný.Při klikacích záchvatech někdy napíše 6MB.
Já ho dostanu,ještě jednou Všem děkuji.