» Poradna » Mobily

Neslyším vyzvánění svého smartphone v hlučné továrně ani na max. hlasitost.

Zdravím, mám už v práci několikátý smartphone (mám 3 celkem) a když mi urgentně služebně volá šéf nebo kolega, neslyším vyzvánění ani na max. hlasitost, kvůli hlučnému provozu továrny. Telefon mám v pouzdře a v kapse montérek, zkoušel jsem ji umístit na opasek na břicho dopředu, neslyším jo stejně. Poraďte jak by to šlo řešit ? Mám kvůli tomu kupovat nějaký chytrý náramek ? Existuje nějaký Bluetooth reproduktor, který by duploval a zesílil vyzvánění mobilu ?

Odpovědi na otázku

A co malý handsfree do ucha, nebylo by to řešení? BT reprák pro danej účel je zvytečně velkej a těžkej.

A zapnout vibrace jsi zkoušel? ;) Pokud to nestačí, tak potom třeba ten náramek, tam ty vibrace snad ucítíš, jestli ne přímo z telefonu, ale je to zbytečná starost o další přístroj (hlavně otravné nabíjení).

při správném výběru nabíjíš jednou za měsíc - to fakt otravné není :)

Je to otravné, právě proto, že za měsíc úplně zapomeneš, že se to musí nabíjet :)

chytrý náramek je řešení - nevydává sice zvuk, ale vibrace na ruce se nedá nepostřehnout.... na manželku to zafungovalo, telefon měla věčně v kabelce/kočárku/druhé místosti, po pořízení náramku už mi to zvedá :)