» Poradna » Mobily

Nerozpoznané příslušenství, proč ?

Jsem celkem zoufalý a potřebuji poradit s následujícím problémem. Mám notebook s jedním jack výstupem, proto jsem si pořídil toto: http://www.alza.cz/audio-4polovy-3-5mm-jack-... abych mohl připojit sluchátka i mikrofon. Sluchátka fungují ale mikrofon ne. Počítač nedokáže najít připojený mikrofon. I když do notebooku připojím jen mikrofon tak ho notebook nerozpozná. Vůbec nevím co je špatně. Notebook je starý od srpna a mikrofon s káblem asi týden... nevím co s tím :( PS: mobil ten mikrofon rozpozná a využije ho, ale notebook nikoliv.

Odpovědi na otázku

K NB je nejlepší koupit USB zařízení vč. mikrofonu / sluchátek. Dělají v tom bordel. Pak víš, že to vždy bude chodit. Já měl jednou mikrofon který nepoznala ani věž (HiFi) nakonec to byl zmetek s přeházenou kabeláží jackem. Co to máš za set?

Mikrofon: http://www.alza.cz/trust-starzz-mikrofon-d32... A sluchátka nevím.

Vyzkoušej to na jiné PC, pojede to? Protože s firmou Trust mám max. (Tesco) reklamační zkušenosti = ukončení smlouvy s návratem $.

U mobilu ten mikrofon funguje :) Takže je chyba u NTB že ten mikrofon nerozpozná, přitom je NTB starý jen pár měsíců co tedy s tím ?

Ve směšovači máš vše správně nastaveno, pozná vůbec PC, že je zapojen?

Rada nad zlato, nespadáš medzi skupinu "zlatých, moudrých rádců..."

Zato tvoje debilní rady zde na teto stránce jsou velmi užitečné...