» Poradna » Programy

Nerozjedu hru ale mam na to PC

Chci poradit. Mam koupenou hru The forest a mam notebook s grafikou gt750m a mel by tu hru rozjet aspon na stredni detaily a rozjede to sotva na nejnizsi.

Odpovědi na otázku

Gt je multimedialna grafika nie herna :) Ak by to bolo gtx tak to už je niečo iné :)

Tak tam je doporučená gtx 560 a minimum 8800GT a ta je stále o něco lepší než ta 750m (viz testy v fps z gpu bosse)FarCry 3GeForce GTX 56075GeForce GT 750M10.5Bioshock InfiniteGeForce GTX 56030 GeForce GT 750M15.5Battlefield 4GeForce GTX 56040GeForce GT 750M12Mno a když se podíváme na 8800GT FarCry 3GeForce GT 880034GeForce GT 750M10.5Takže moje otázka je, na základě čeho jsi zjistil, že ta hra by měla běžet aspoň na střední detaily ? Ta grafika co máš nemá s herní nic společného. GT = kancelářská... + nedejbože bordel v OS a máš jistotu, že se to ani nepohne... Teď se vyrojí milion zastánců notebooků a budou tady vysvětlovat jak to je výborný stroj -> ani ho..., prostě to je šunt na kterým to ani nemáš běžet...

Tato hra je mene narocna na grafiku nez Battlefield 4 a ten sem hraval na stredni detaily. Také i AC black flag sem rozjel uplne s prehledem a ted ne.

Neřeším battlefield, řeším to, že ta grafika je výkonem na polovině oproti minimálním požadavkům...

Min je udajne HD 3850 a GT 750M je nad

http://bit.ly/29KPyX2So svojou GK je medzi min a max

tak 1296bodama je spíš k 760 než k 3111... ale jde o to, že hra tazateli jede, jen ne na lepší detaily... část může mít za vinu třeba bordel v Os a ultra-úsporný cpu...

btw: The forest na i7 4500U, GT 750m ddr3 4gb, 8gb ram, 1366x768 má 30 fps... je možný, že ta hra je blbě optimalizovaná a pokud je k té 750m nějaký shit cpu, že si to prostě nedá... za mě ty čísla mluví jasněJinak část výkonu může brát samozřejmě i bordel v OS

Ja se jen ptam proc jsem to driv rozjel a ted ne?

Bordel v Os, teploty...

Ak tak stojí otázka, kolega má pravdu. Pozri si na koľko % Ti ide CPU v iddle. Ak na 50, nečakaj, že hra pôjde na max čo sa s tou GK dá dosiahnúť. Zvlášť ak je CPU natesno (hra pôjde na max len ak na pozadí nebeží vôbec nič, čo nemusí alias 1% využitia CPU pred spustením hry). Ak by si mal i7-4702MQ, tam by to mohlo byť jedno, ale i7Q a GT 750M snáď ani reálne neexistuje.

Doporučuje sa GTX 560/750, takže ak by si sa chcel rozšupnúť, odhadujem na GTX 960M, ale ak ide o min., si nad HD 3850

Taký problém zistiť aký výkon má GT 750M? Už z princípu, že ide o GT = kancelárska. Aj s čísla sa dá pochopiť, že ide GT 750M, potom GTX 760M, 950M, 960M a už ako tak hráčska 970M. S tým, že GTX 960M je cca ako základná GTX 750 Ti. Ak sa chceš hrajkať, kup desktop, tam môžeš mať mega giga detaily (i5K, GTX 1070, 16 GB RAM, alebo i7K, GTX 1080)