» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nerozbaluje se mi Nabídka Start.

Dobrý den, kliknu-li levým tlačítkem myši na ikonu Start (ikona modrého okna úplně vlevo dole na liště), neděje se nic. Pravým tlačítkem se druhá nabídka (správce, systém, atd rozbalí) rozbalí, ale přes levé tlačítko by se mělo objevit okno s účtem, nejčastěji používané programy, průzkumník, nastavení, napájení, nainstalované programy podle abecedy, atd.Fungovalo to, ale "něco" se někde přeplo. Nevíte kde? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Upřesňuji, jde o Win10.

Použij bod obnovy z doby kdy to ještě fungovalo. Je to nejjednodušší.

Vrať systém bodem obnovy a projeď systém on-line scannerem, třeba Eset, může tam být vir.

U Win.10 to někdy dělá,ale stačí nainstalovat tohle a je to. http://www.classicshell.net

A zkusil jsi to restartovat?

Super!!! Děkuju za radu. Počítač jsem sice od té doby ikskrát vypnul a zapnul, ale restart pomohl. Myslel jsem, že při opětovném zapnutí probíhá totéž jako při restartu. Ještě jednou dík.

Tohle je běžnej problém creators fall updatu. Taky mi to občas udělá a není potřeba přímo restart stačí se odhlásit a znovu přihlásit.

Typický OOO:"ikskrát vypnul a zapnul"W10 se v defaultním stavu neumí vypnout.Co s tím?Zakaž jednu z nejhorších zhůvěřilostí W10: FastBoot = parodie na hibernaci:Admin konzole cmdpowercfg - h off